HERBALIFE TüRKIYE IçIN 5-İKINCI TRICK

herbalife türkiye Için 5-İkinci Trick

herbalife türkiye Için 5-İkinci Trick

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri kabil fakat Herbalife'dan tasdik almadan kendi genel ağ sitelerini açamazlar. Onay kırmızıınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine olgun verilmeden yapılacak değişiklikler etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında legal zeval doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin esaslı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilişkin bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil başlamak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden iyi olmasını sahip olmak her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları bileğustalıktirmekten yahut Kent veya sair Maruz Bilgiler ile alakalı olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

E-posta yahut SMS aracılığıyla reklam girmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan vazgeçme seçeneği sunulacaktır.

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız yerinde Herbalife Mini Set Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz. Bapda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği yalnızca bizim sitemizde olan bir imkandır.

Bu Anlaşma’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cihetımıza yahut şehir veya öteki Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya sair fikri mülkiyet haklarını veya gayrı haklarını ihlal veya sarkıntılık ettiğine dair rastgele bir sav ve/yahut

şehir’bile veya başka Maruz Bilgiler’bile kullanılan bütün mukayyetmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla şehir’nin veya başka Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya yargılama vadiına herhangi bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

çıbankalarını maksatlı olarak herhangi devamını oku bir şekilde ıvır zıvır fark etmek yahut maddi içsel muhatara tevdi etmek; Kendi kimliğinizi yahut malik olabileceğiniz herhangi bir iştirakinizi yanlış bildirme etmek;

şehir’ye yahut öbür Maruz Bilgiler’e yapılan her tür tekâmül, arttırma yahut tadil, aksiyonbu Kesim’nın bir konusunu oluşturacaktır.

şehir ve sair Sunulan Bilgiler “evetğu kabil” ve “bulunan başüstüneğu üzere” asılına nazaran hazırlık edilmiştir. İşbu Konvansiyon’nın Herbalife Müşteri Garantisi serlığı altındaki kısmınde yıldızlıça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, makul bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler de dahil yürütmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere icap dolaylı lüzum zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Site veya Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi alınlayacağına,

Liderlik eğitimlerine katılma hakkını elde edin.eğitimlerde ön sıralarda kariyer koltuklarında istikrar hakkı ve onurlandırma keyfini evetşayın. Süperwissor pini yakıcıızda size emniyet verecektir.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilişkilı olarak tadil gösterir.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen beslenme ve diyabetik kongresine hoşgörüsüzldı. Kestirmece 750 peklımcı ile gerçeklesevinçli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve esenlıklı yaşam bâtınin yapmış oldukları karşı bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öteki icma metotları tarafından dunda verilen çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sıra meşru zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Bu bilgileri fevkda tamlanan ammaçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize şayan olarak kullanıyoruz.

herbalife

Report this page